PRZEWODNICZĄCY PTH

Decyzję o powstaniu Oddziału PTH w Białymstoku podjęto na walnym zgromadzeniu dnia 18.03.1964


10.12.2007    początek kadencji piątego przewodniczącego PTH dr Piotra Zielińskiego
17.12.2001 - 10.12.2007    kadencja czwartego przewodniczącego PTH - dr inż. Magdaleny Grabowskiej
05.01.1998 - 17.12.2001    kadencja trzeciego przewodniczącego PTH - prof. dr hab. Bazylego Czeczugi
11.12.1990 - 05.01.1998    kadencja drugiego przewodniczącego PTH - prof. dr hab. Haliny Chomutowskiej
18.03.1964 - 11.12.1990    kadencja pierwszego przewodniczącego PTH - prof. dr hab. Bazylego Czeczugi



 

Webdesigned by Lulka Copyright © 2008